ЗА НАС

БАРАЊЕ НА ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ

Rich Packaging производител специјализиран за производство на стаклени шишиња, лоциран во Стаклен индустриски парк, градот Ксужу, провинцијата Џиангсу, Кина, кој произведува и продава пакување специјално за потрошувачот. Производите вклучуваат шишиња за парфеми, шишиња со лосион, тегли со крем, шишиња со есенцијално масло, шишиња со дифузер, тегли за свеќи и соодветни додатоци. е да обезбеди оптимални решенија, најдобар стандард за квалитет и најконкурентни цени за клиентите. со цел да станете сериозен и доверлив партнер.

 • t018cb2aba808951aa21
 • Manufacturer

  Производителот

  Професионален производител на стаклени шишиња речиси 10 години.

 • Quality

  Квалитет

  Строгите системи за контрола на квалитетот и одделот за инспекција обезбедуваат совршен квалитет на сите наши производи.

 • Customization

  Прилагодување

  Професионалниот дизајнерски тим и целосната способност за производство на синџирот на индустријата, ви нудат приспособена услуга за едно застанување.

 • Service

  Сервис

  Искусниот сервисен тим и силниот тим за поддршка на производството обезбедуваат услуга за нарачка без грижа на клиентите.

ПРЕПОРАЧАЈ ПРОИЗВОДИ

Среќата е парфем на душата.

Оставете ја вашата порака